Katalog on-line

Katalog on-line

Wolne Lektury

FunEnglish.pl

KiDN

PRCz

„Inwestycję zrealizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020”
Data zakończenia zadania 28.02.2017r.

 
Dofinansowanie zadań w ramach Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek"
mkwc-logo.png
Liczba odsłon:1,279,623 Liczba wejść:87,794
stat4u

Napisz do nas

Gościem tych spotkań była Krystyna Śmigielska, autorka książek dla dzieci i dorosłych m. in. : "Węszący Renifer, czyli tydzień z ciocią Julią", "Skarb z leśnego grobowca", "Tekla", "Ty to głupia jesteś".
Pisarka opowiadając o bohaterach swoich książek nie tylko promowała swoją twórczość, ale rozwijała u dzieci wrażliwość na słowo, jego liczne uwikłania, obrazowość i dźwięk. Spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Uczestnicyz pełnym zainteresowaniem słuchali fragmentów czytanych książek i chętnie zadawali pytania. Zainspirowani przez autorkę przedstawiali swoje talenty : aktorski, recytatorski, wokalny oraz plastyczny. Uwieńczeniem spotkania było stworzenie wspólnie z autorką wizerunku Tekli, bohaterki najnowszej książki pani Krystyny Śmigielskiej.
Po spotkaniu można było kupić książkę pisarki z własnoręcznym podpisem i i dedykacją autorki oraz otrzymać zakładkę z autografem.