Tegoroczne zajęcia wakacyjne w Bibliotece Publicznej w Pyzówce odbyły się w dniach  od 4 do 22 lipca. Współorganizatorem była Świetlica Wiejska w Pyzówce oraz Stowarzyszenie „Czas na Pyzówkę”. Wśród propozycji wakacyjnych spotkań były warsztaty plastyczne, które poprowadziła pani Maria Mrożek, podczas których dzieci malowały ekologiczne lniane torby, a także obrazki do wiersza „Sum” J. Brzechwy oraz poznały  ciekawą technikę malarską – kaligrafię. Nie mogło też zabraknąć spotkania z książką i wspólnej zabawy. Ponadto odbyły się też zajęcia kulinarne.

Biblioteka serdecznie dziękuje za wspólną zabawę uczestnikom, rodzicom i opiekunom, pani Małgorzacie Białoń ze  Stowarzyszenia „Czas na Pyzówkę” za współpracę oraz  pani instruktor Marii Mrożek za przeprowadzenie  warsztatów plastycznych.