Biblioteka Publiczna w Lasku w dniach od 31 lipca do 11 sierpnia 2017 roku zorganizowała dla młodych czytelników zajęcia pod hasłem „Wakacje z książką i nie tylko…”. Podczas wspólnych spotkań czytane były książki przygodowe o tematyce dostosowanej do wieku uczestników, a także wykonane zostały kolorowe pocztówki. Dzieci brały również udział w różnego rodzaju grach i zabawach, natomiast w czasie warsztatów kulinarnych przygotowywały gofry i lody.

Czas spędzony w naszej bibliotece przyniósł wszystkim uczestnikom i organizatorom wiele radości. Wyrażając wdzięczność za zaangażowanie, zapraszamy do częstego odwiedzania naszej placówki.