W pierwszej połowie lipca 2017 roku w Bibliotece Publicznej w Rogoźniku odbyły się zajęcia pod hasłem „Wakacje z książką i nie tylko…”. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach kulinarnych i plastycznych, zabawach ruchowych oraz w grach planszowych. Spotkania poprzedzone były lekturą nawiązującą do tematu zajęć. Jedne z nich dotyczyły prezentacji serii wydawniczej „Czytam sobie”. Na koniec dzieci wykonały ilustracje do czytanego tekstu.

Wszystkim przekazujemy serdeczne podziękowania za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do odwiedzania naszej biblioteki.