W Bibliotece Publicznej w Klikuszowej w dniach od 31 lipca do 11 sierpnia 2017 r. odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Podczas wspólnych spotkań czytane były książki, dzieci brały udział w różnych zabawach, grach planszowych, kalamburach, układały puzzle, malowały obrazki o tematyce wakacyjnej. Podczas warsztatów kulinarnych przygotowywały smakołyki. Na zakończenie wakacyjnych spotkań uczestnicy otrzymali  zakładki do książek.

Dziękujemy wszystkim za mile spędzone chwile i zapraszamy do odwiedzania naszej biblioteki.