Podczas tegorocznych ferii zimowych w Bibliotece Publicznej w Gronkowie i w Bibliotece Publicznej w Ludźmierzu odbywały się zajęcia czytelniczo plastyczne dla dzieci. Podczas wspólnych spotkań uczestnicy mieli możliwość poznania losów bohaterów książek Grzegorza Kasdepke oraz utworów innych pisarzy. Rozwiązywali  rebusy i łamigłówki, których hasłami  były tytuły książek, grali w gry planszowe i w kalambury. W czasie  warsztatów plastycznych robili serduszka i bałwanki metodą quillingową, a także różne przedmioty z kolorowego papieru.
Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas  i zapraszamy do odwiedzania naszych  bibliotek.