W trakcie ferii zimowych Biblioteka Publiczna w Nowej Białej przygotowała dla dzieci i młodzieży szereg zajęć, starając się, by twórczo i ciekawie spędziły wolny czas. Na spotkaniach nie mogło zabraknąć dobrej literatury, a zatem  uczestnicy czytali  fragmenty z różnych interesujących  książek. Najmłodsi chętnie grali w gry animacyjne, planszówki, a także w kalambury. Z klocków LEGO powstała wspaniała remiza strażacka oraz  cukiernia. Odbyły się również  „mistrzostwa w piłkarzykach”, w których ze szczególnym entuzjazmem  udział wzięli chłopcy. Warsztaty plastyczne, w tym  malowanie na szkle z p. Agnieszką Górkiewicz, stanowiły kolejną atrakcję, tym razem dającą możliwość rozwijania talentu artystycznego naszej młodzieży.

Wszystkim uczestnikom zajęć dziękujemy za udział i zapraszamy do częstego  odwiedzania biblioteki.