Podczas ferii zimowych czytelnicy Biblioteki Publicznej w Rogoźniku zostali zaproszeni do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Każde spotkanie  poprzedzała  lektura fragmentu książki, odpowiednio do tematu zajęć. W czasie  spotkań  uczestnicy grali  w gry planszowe  i bawili się w kąciku malucha. W ramach zajęć plastycznych  wykonali słodko-walentynkowy upominek, a na  warsztatach kulinarnych kolorowe kanapki. Było również  malowanie pastelami na papierze i konkurs prac plastycznych. Na zakończenie ferii wszyscy uczestnicy konkursu plastycznego otrzymali nagrody. Prace konkursowe wyeksponowane zostały w siedzibie naszej  placówki.

Dziękujemy za wspólnie spędzone ferie i zapraszamy do częstego odwiedzania  biblioteki.