W bieżącym  roku ferie zimowe w Bibliotece Publicznej w Pyzówce przebiegły nie tylko bardzo szybko, ale i kreatywnie. Na początek odbyły się warsztaty kukiełkowe, które prowadziły animatorki z Agencji Artystycznej Art Cinema z Nowego Sącza. W przeddzień Walentynek nie mogło zabraknąć warsztatów plastycznych pod hasłem „Zostań moją Walentynką”. Miały miejsce również zabawy i konkurencje sportowe na śniegu. Kolejne spotkanie to warsztaty kulinarne pod nazwą „ W fabryce gorącej czekolady”. Oprócz powyższego uczestnicy malowali  przepiękne obrazy na szkle, a także brali udział w  edukacyjno-artystycznych warsztatach biżuterii „Mały Jubiler”, spektakularnym efektem czego było  wykonanie bransoletki. Warsztaty prowadziła pani Marta Jędras z pracowni Daruma. Malowano również pastelami na papierze i urządzono turniej tenisa stołowego. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Wszystkie zajęcia i warsztaty były współorganizowane ze stowarzyszeniem „Czas na Pyzówkę” i Świetlicą Wiejską w Pyzówce.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za obecność, a  rodzicom i opiekunom za współpracę.