Plan Rozwoju Bibliotek

KiDN

PRCz

„Inwestycję zrealizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020”
Data zakończenia zadania 28.02.2017r.

Dofinansowanie zadań w ramach Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek"
Biblioteka bierze udział w Programie Rozwoju Bibliotek

Program Rozwoju Bibliotek

Biblioteka bierze udział w programie Akademia Orange dla bibliotek

Fundacja Orange

UE

Leader

PROW

Liczba odsłon:841,141 Liczba wejść:74,235
stat4u

Napisz do nas

W bieżącym  roku ferie zimowe w Bibliotece Publicznej w Pyzówce przebiegły nie tylko bardzo szybko, ale i kreatywnie. Na początek odbyły się warsztaty kukiełkowe, które prowadziły animatorki z Agencji Artystycznej Art Cinema z Nowego Sącza. W przeddzień Walentynek nie mogło zabraknąć warsztatów plastycznych pod hasłem „Zostań moją Walentynką”. Miały miejsce również zabawy i konkurencje sportowe na śniegu. Kolejne spotkanie to warsztaty kulinarne pod nazwą „ W fabryce gorącej czekolady”. Oprócz powyższego uczestnicy malowali  przepiękne obrazy na szkle, a także brali udział w  edukacyjno-artystycznych warsztatach biżuterii „Mały Jubiler”, spektakularnym efektem czego było  wykonanie bransoletki. Warsztaty prowadziła pani Marta Jędras z pracowni Daruma. Malowano również pastelami na papierze i urządzono turniej tenisa stołowego. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Wszystkie zajęcia i warsztaty były współorganizowane ze stowarzyszeniem „Czas na Pyzówkę” i Świetlicą Wiejską w Pyzówce.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za obecność, a  rodzicom i opiekunom za współpracę.