W trakcie trwania tegorocznych ferii zimowych w Bibliotece Publicznej w Klikuszowej i w Lasku odbyły się spotkania z dziećmi  pod hasłem: „Ferie z książką i nie tylko ..”. Podczas zajęć uczestnicy wspólnie malowali obrazki o tematyce zimowej, grali w gry planszowe i  kalambury, a także  opowiadali, co ciekawego można robić w trakcie długich zimowych dni. Towarzyszyły im bajki Jana .Brzechwy i baśnie H. Ch. Andersena.  Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do korzystania z naszych księgozbiorów.