W konkursie plastycznym „Madonny Polskie” zorganizowanym przez Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” w Zakopanem oraz Parafię pw. Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik w Olczy, udział wzięli czytelnicy Biblioteki  Publicznej w Pyzówce. W kategorii malarstwo na szkle trzy prace naszych uczestników otrzymały wyróżnienia. Były one wykonane na zajęciach plastycznych, podczas ferii w zimowych zorganizowanych przez bibliotekę.

Wystawa prac oraz uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się  w Kościele Cudownego Medalika na Olczy 15 czerwca 2018 r.

GRATULUJEMY LAUREATOM!