Katalog on-line

Wolne Lektury

FunEnglish.pl

1. Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie

2.. W konkursie uczestniczyć mogą uczniowie klas IV, V, VI  szkół podstawowych.

3. Konkurs gminny odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Waksmundzie

w dniu  22.05.2019 r.   o godz.  1000  (o ewentualnej zmianie terminu poinformujemy).

4. Jury oceniać będzie:

a) znajomość treści przeczytanych książek zgodnie wykazem  dołączonym do regulaminu, w formie

pytań i odpowiedzi.

b) przedstawienie najciekawszej  sceny z wybranej  książki (do 5 minut)- oceniane będą   umiejętności aktorskie  i rekwizyty.

5. Wyniki konkursu gminnego zostaną ogłoszone po zakończeniu konkursu.

6. Dla uczestników i laureatów przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe.

Szkoły podstawowe  wyłonią po jednym kandydacie  z każdej klasy do etapu gminnego konkursu czytelniczego.

7. Zgłoszenia dzieci do konkursu należy przesłać na adres – Gminna Biblioteka Publiczna

w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie ; ul. Kościelna 8 ;  34-431 Waksmund  - do dnia 17.05.2019 r. tel. /faks :  (018) 26 53007    e-mail:  gbpwaksmund@ugnowytarg.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie !

Wykaz książek do    XIII Gminnego Konkursu Czytelniczego :

1. Niziurski Edmund – „Niewiarygodne przygody Marka Piegusa”
  2. Musierowicz Małgorzata – „Kłamczucha”
  3. Porter Eleanor H. – „Pollyanna”

UWAGA: Uczniów  klas IV obowiązuje znajomość dwóch wybranych  książek

Uczniów klas V i VI obowiązuje znajomość wszystkich  trzech książek